Stort dressutvalg hos Belsvik!
Dress har helt fra starten i 1927 vært et kjerneområde for oss hos Belsvik. Vi legger fortsatt vår ære i å være gode på dress!
Stort dressutvalg hos Belsvik
I butikken finnes dresser fra de anerkjente og solide merkene Tiger of Sweden, Frislid, Boss, Giovani og 2Blind2C. I vår Match-avdeling har vi Mario Conti-dresser. Vi har også et bredt utvalg størrelser i konfirmantdresser.
Når vi skal være gode på dress betyr det at vi ønsker å hjelpe kundene til å få dresser som sitter godt og er egnet for den tiltenkte bruken. Det kreves ofte en god del prøving for å finne riktig passform og størrelse på jakke og bukse. I tillegg tilbyr vi tilpasning av lengder og livvidde på vårt verksted slik at resultatet skal bli perfekt. Du er hjertelig velkommen som dresskunde i butikken for å finne den riktige dressen.
Salg av dress på nett
Høsten 2021 har vi også åpnet for salg av dress på nett. Foreløpig kun dresser fra Frislid og Giovani. Følg linken til Frislid for å se informasjon om ulike størrelser og passformer nederst på siden.
Les om dressenes historie her.
